Header image

Targi świąteczne w Pałacu Kultury i Nauki 2023

Targi świąteczne, członek zespołu Crimston Spirits opisuje aperitif Pampelle klientce

W dniach 2-3 grudnia 2023 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się targi świąteczne, w których weźmie udział dystrybutor alkoholi w Polsce – Crimston Spirits. Zostanie tam zaprezentowana szeroka gama unikalnych alkoholi premium w ciekawych opakowaniach, które wpisują się w tradycję wręczania prezentów w tym szczególnym okresie roku.

Na jarmarku wśród innych atrakcji, odwiedzający mogą spodziewać się świątecznej atmosfery, wielu inspiracji prezentowych, grzanego wina, ciekawego jedzenia, oraz bezpłatnych warsztatów świątecznych dla dzieci.

Targi świąteczne zostaną wzbogacone o stoisko z alkoholami firmy Crimston. Zaprezentowane zostaną luksusowe zestawy premium, które zostały przygotowane specjalnie na tak magiczną okazję, jaką są Święta Bożego Narodzenia.

Zabierz ze sobą sąsiadów, rodzinę i przyjaciół – będzie to okazja do wspólnego śledzenia wydarzeń, podzielenia się szczerymi życzeniami, a przede wszystkim zrobienia świątecznych zakupów i prezentów dla najbliższych.

Na stoisku alkoholi Crimston odwiedzający będą mogli znaleźć wyszukane i unikalne zestawy prezentów alkoholowych premium, w tym wiele markowych akcesoriów z możliwością zakupu limitowanych edycji, takich jak kieliszki, nalewaki do butelek, otwieracze do wina, pojemniki na lód, chłodziarki do wina i wiele innych. Marki premium, które zostaną zaprezentowane przez Crimston Spirits to między innymi:

Jeśli nie uda Wam się odwiedzić stoiska Crimston podczas festiwalu świątecznego w Pałacu Kultury i Nauki, zawsze możecie napisać do nas maila, a my dostarczymy wybrane produkty prosto pod Twoje drzwi! Kontakt w sprawie zamówień: kalina.s@crimston.pl