Header image

Festiwal Kawy i Czekolady – stoisko Jumping Goat!

Targi kawy i czekolady, barman nalewający likier kawowy Jumping Goat do filiżanek tej samej marki
Stoisko Jumping Goat na Festiwalu Kawy i Czekolady

Wzywamy wszystkich miłośników kawy i czekolady! Zaznacz w kalendarzu 7-8 października 2023 r., ponieważ warszawski Festiwal Kawy i Czekolady powraca i będzie lepszy niż kiedykolwiek. Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie wypełnione najlepszą kawą, wyśmienitymi czekoladkami i rozkosznymi słodyczami, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.

Ten festiwal jest rajem zarówno dla koneserów kawy, jak i miłośników deserów, oferując szereg odmian kawy z całego świata. Zanurz się w bogatych i aromatycznych smakach kawy, kusząc swoje kubki smakowe z każdym łykiem. Nie zapomnij też skosztować wyśmienitego likieru kawowego premium Jumping Goat i koktajli na bazie kawy, fachowo przygotowanych przez zespół Crimston Spirits.

Spacerując po festiwalu, koniecznie odwiedź stoisko zarządzane przez Crimston Spirits, renomowanego polskiego dystrybutora i hurtownika z siedzibą w samym sercu Warszawy, gdzie obecny będzie między innymi likier kawowy Jumping Goat. Tutaj kompetentni przedstawiciele podzielą się historią stojącą za wyjątkowością Jumping Goat, jej pochodzeniem i niesamowitym smakiem, który odróżnia ją od reszty.

Miłośnicy kawy, to wydarzenie, którego nie możecie przegapić. Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1 w Warszawie.

Festiwal Kawy i Czekolady będzie otwarty w sobotę od 12:00 do 20:00 oraz w niedzielę od 12:00 do 19:00. Przyjdź i zanurz się w świecie kawy i czekolady i wypróbuj likier kawowy klasy premium Jumping Goat. Nie możemy się doczekać, aby Cię zobaczyć!