Header image

Import – Eksport

Długofalowe relacje biznesowe z partnerami zagranicznymi pozwalają nam generować możliwości związane z importem i eksportem towarów z różnych krajów. Wysokiej jakości współpraca z gronem partnerów, w skład którego wchodzą producenci, dystrybutorzy i hurtownicy, daje nam możliwość towarzyszenia i pośredniczenia w międzynarodowych projektach. Aktualny zakres relacji biznesowych obejmuje podmioty specjalizujące się w następujących branżach:

 • Higieniczne wyposażenie ochrony indywidualnej
  Wysokiej jakości produkty i przedmioty ochrony osobistej, akcesoria chroniące drogi oddechowe. Certyfikowane i zgodne z przepisami Unii Europejskiej.
 • Rynek metalurgiczny

  Produkty ze stali, także stali nierdzewnej, zarówno ocynkowane jak i nieocynkowane. Różnorodne wyroby metalowe, w tym meble ogrodowe dla obiektów instytucji publicznych i władz miejskich.

 • Wyposażenie wsparcia bojowego
  Różnorodny sprzęt dostosowany do wymogów sił bezpieczeństwa, policji i wojskowych sił specjalnych wykorzystywany do rutynowych szkoleń i operacyjnych działań bojowych.
 • Ciężki sprzęt mechaniczny
  Mechaniczny, ciężki sprzęt budowlany, prace wydobywcze, brukarstwo, rozbiórki oraz obsługa różnych projektów inżynieryjnych.