Header image

Pampelle – Grejpfrutowy aperitif premium wreszcie wkracza na polski rynek

Pampelle Grapefruit Aperitif

Nie od dziś wiadomo, że świat oszalał na punkcie koktajli spritz i wszelkich aperitifów. Na całym świecie zauważono znaczny rozwój rynku. Jednym z tak szybko rozwijających się producentów jest z pewnością francuska marka premium Pampelle Aperitif, która została wprowadzona na rynek polski w styczniu 2022 roku. Przewiduje się, że wkrótce będzie dostępny we wszystkich sklepach z alkoholami premium, a także w miejscach takich jak restauracje, hotele, bary i kluby w Polsce.
Podmiotem odpowiedzialnym za wprowadzenie tego produktu na polski rynek jest Crimston Spirits (Crimston Sp. z o.o.). Firma Crimston jest wyłącznym importerem i dystrybutorem marki Pampelle na terenie Polski i odpowiada za wszelkie działania marketingowe Pampelle Aperitif Polska.

Poznaj nową wersję spritz – Pampelle Spritz

Na początku 2022 roku Crimston rozpoczął negocjacje z kilkoma znanymi klubami nocnymi, które natychmiast zaowocowały pierwszą umową sponsorską ze słynnym rooftopem level 27 w Warszawie. Gdy tylko ten aperitif premium zaczął być serwowany i spożywany w level 27 rooftop, nie tylko barmani, ale także goście level 27 zwrócili uwagę na wyjątkowy smak tego aperitifu. Najsłynniejszy koktajl, którego jednym z głównych składników jest aperitif Pampelle, nosi nazwę Pampelle Spritz i wraz ze wzrostem sprzedaży z każdym weekendem, szybko staje się coraz bardziej popularny.
Zespół Pampelle Aperitif Polska otrzymuje ciekawe zapytania od wielu restauracji, hoteli i klubów nocnych z całej Polski. W najbliższych dniach dystrybutor Pampelle w Polsce, wybierze najbardziej ekskluzywne obiekty jako partnerów do tej ekscytującej podróży, jaką jest wprowadzenie marki premium Pampelle na polski rynek napojów alkoholowych.
Pod koniec I kwartału 2022 roku, marka Pampelle zostanie wprowadzona również w punktach sprzedaży detalicznej, takich jak sklepy z alkoholami premium, supermarkety i inne sklepy prywatne, co pozwoli konsumentom na zakupy na rynku B2C.

Pampelle Spritz
Jak pić Pampelle?

Wiele osób twierdzi, że Pampelle Aperitif jest idealny na wieczory z przyjaciółmi spędzone przy drinku. Niepowtarzalny słodko-gorzki smak jest bardzo orzeźwiający, a każdy jego łyk poprawi nastrój i pozwoli się odprężyć. Aperitif doskonale sprawdza się w wersji „spritz” zmieszany z prosecco i uzupełniony wodą sodową. Niepowtarzalny, nowoczesny smak tworzy mocną i wyrafinowaną alternatywę dla dobrze znanego drinka typu spritz.

W wersji bardziej luksusowej, grejpfrutowy Pampelle Aperitif może być serwowany z szampanem G.H. Mumm Grand Cordon Rouge Demi-Sec Ice Xtra. W ten sposób Pampelle Aperitif tworzy super-premium, innowacyjny koktajl spritz, który przenosi smak aperitifu w wersji spritz na najwyższy poziom.

Premium aperitif prosto z Francji

Pampelle Aperitif to najwyższej jakości alkohol nasycony skórkami cytrusowymi z yuzu, cedrat i bigarade, pozyskiwanymi z całego świata. Pampelle Aperitif zawiera 15% alkoholu, a jego zawartość cukru jest naturalnie niska. W rzeczywistości Pampelle Aperitif zawiera o 30% mniej cukru od popularnych na rynku marek aperitifów.

Wszystkie grejpfruty używane do produkcji Pampelle Aperitif są ręcznie zbierane na idyllicznej Korsyce. Rubinowo czerwone grejpfruty z południowej Francji są gwiazdą opowieści o Pampelle.

Zebrane z upraw ekologicznych na Korsyce, dojrzałe grejpfruty Star Ruby są przetwarzane w destylarni w miejscowości Cognac nad rzeką Charente. Owoce krojone są na pół, a następnie macerowane. Macerat ze świeżych skórek jest poddawany jest destylacji. Połówki grejpfruta są wyciskane tworząc aksamitny, ciemnoczerwony koncentrat – te etapy produkcji tworzą żywe, świeżo-owocowe nuty Pampelle.

Mistrz destylarni wytwarza napar ze skórek cytrusowych – w tym yuzu z Japonii, cedrat z Francji i gorzkiej pomarańczy bigarade z Haiti – i łączy poszczególne partie z korą z drzewa chinowego i naturalną goryczką w charakterystycznym eau-de-vie, a następnie przeprowadzany jest proces destylacji w kolumnowych aparatach destylacyjnych.

Pampelle Aperitif Polska i zespół Crimston zachęcają wszystkie osoby powyżej 18 roku życia, do dołączenia i cieszenia się z nami innowacyjną i zmysłową podróżą smakową. Poczujcie śródziemnomorskie lato o każdej porze roku z Pampelle!