Header image

Pampelle Aperitif Polska – słońce Korsyki zamknięte w butelce

francuski aperitif Pampelle

Pampelle Aperitif to nowoczesna propozycja gwarantująca najsmaczniejsze letnie drinki. Co więcej, Pampelle nareszcie jest dostępny na polskim rynku. Serwowany samodzielnie lub podawany w postaci wyszukanych smakowo letnich drinków. Niezależnie jednak od pory roku, każda kropla przeniesie Was na wybrzeża słonecznej Korsyki, a aperitif ten można pić cały okrągły rok – Summertime, anytime! To właśnie magia francuskiego L’Apero i starannie dobranych grejpfrutów zamkniętych w nietuzinkowej butelce trunku. Czy gastronomia warszawska oraz bary i kluby w Polsce są gotowe na serwowanie rewolucji smakowych w postaci Pampelle Spritz?

Grejpfrut głównym bohaterem

Dojrzewające w słońcu Korsyki owoce czerwonych grejpfrutów Ruby Star, z których powstaje Pampelle, przechodzą długi proces, aby na końcu zamienić się w magiczną butelkę z rubinowym płynem. Owoce te są skrupulatnie selekcjonowane, a za niepowtarzalny smak odpowiada ich wieloetapowa destylacja. Krojone grejpfruty długo się maceruje, aby wydobyć ich jedyny i niepowtarzalny smak. Późniejsze infuzowanie skórkami cytrusów nadaje unikalny kolor aperitifu oraz jego słodko-gorzki smak. Tak przyrządzone partie są mieszane z chininą z kory drzewa chinowego, ekstraktem z goryczki i francuską Eau-de-Vie. Z takim bohaterem w roli głównej można stworzyć rozmaite i ekskluzywne letnie drinki w lokalach gastronomii warszawskiej oraz innych koktajl barach i klubach w Polsce. A może potrzebujesz alkohol na prezent? Z tak wyszukanym trunkiem można podzielić się słońcem Korsyki z najbliższymi. Ten aperitif to doskonały alkohol na prezent dla najbardziej wymagających podniebień smakoszy letnich drinków takich jak Spritz czy Negroni.

Pampelle Aperitif Polska – boski nektar obecny już na Wisłą

Alkohol ten to marka premium. Najbardziej wymagający smakosze drinków typu spritz, zachwycą się nietuzinkowym smakiem słodko-gorzkiej mikstury. Ponadto w swym składzie zawiera o 30% mniej cukru niż inne aperitify. Jest całkowicie bezglutenowy i przyjazny dla wegan, gdyż do jego produkcji nie używa się żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. To ambrozja dla odbiorców o wyszukanych kubkach smakowych. Gastronomia warszawska oraz inne bary i kluby w Polsce wkrótce będą serwować francuski aperitif, podawany jako letnie drinki jak Pampelle Spritz, Pampelle Tonic, Pampelle Rose czy French Negroni.

Pampelle Aperitif Polska
Złoto dla rubinowego Pampelle

Pampelle Aperitif zdobył w 2019 i 2020 roku dwa złote medale za pierwsze miejsce na SIP Awards. SIP jako jedyny z cenionych konkursów konsumenckich, oceniających produkty alkoholowe, docenił elitarność tego rubinowego trunku. Wyróżnienia na Outstanding International Beverage oraz nominacja do nagrody SIP Consumer’s Choice Award 2020 potwierdzają tylko znakomitą jakość i smak tej magicznej mikstury.

Dobre menu to podstawa sukcesu

Czy gastronomia warszawska jest gotowa poszerzyć swoje menu? Alkohol ten to wszechstronny aperitif, który najlepiej smakuje schłodzony. W letnim drinku najlepszy z tonikiem. Nikt nie oprze się orzeźwiającemu spritzowi podawanym z prosecco i wodą gazowaną. Pampelle Rose to lekko wytrwane połączenie z winem różowym, którego klasyczny smak uzupełnia grejpfrutowy aromat. Pampelle Negroni to taniec dla zmysłów, taniec grejpfruta z ginem i słodkim wermutem.

Summertime, anytime – dlaczego spritz jest dobry o każdej porzu roku?

W gastronomii warszawskiej oraz barach i klubach w Polsce, przyjęło się, że spritz najczęściej spożywany jest w ciągu lata. To letni drink, który sprawdza się o każdej porze roku. Podobnie jak Pampelle Spritz, Pampelle Rose czy French Negroni, które przynoszą rozkosz dla podniebienia! Czas na nową erę szprycerów w Polsce. Czas, aby ten wyśmienity aperitif zagościł do wszystkich lokali gastronomii warszawskiej oraz barów i klubów w Polsce.

Crimston to jedyny oficjalny importer i dystrybutor Pampelle Aperitif Polska. Firma współpracuje w zakresie dystrybucji oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej na terenie Polski. Chcąc zapewnić swoim gościom produkty z najwyższej półki, cała gastronomia warszawska oraz pozostałe bary i kluby w Polsce mogą zostać naszymi partnerami i serwować Pampelle cały rok. jak na prawdziwe aperitivo przystało!

Bądź na bieżąco i obserwuj Pampelle Aperitif Polska na Instagramie oraz Facebooku!