Header image

Jumping Goat, czyli coś dla fanów kawy wieczorową porą

Jumping Goat- likier kawowy

Połączenie kawy z alkoholem stało się powszechne już kilkaset lat temu, jednak najpopularniejszy koktajl który zawiera likier kawowy i serwowany jest chyba w każdym cocktail barze powstał dopiero w latach 80. ubiegłego wieku, mowa tu o Espresso Martini. Poznajcie więc nowy na rynku alkohol premium, na bazie którego powstanie najlepsza wersja tego koktajlu. Jumping Goat to wyjątkowy likier na bazie wódki lub whisky infuzowany najwyższej jakości organiczną kawą. Ten likier kawowy ma wysoką zawartość kofeiny oraz alkoholu, co jest na pewno sporym atutem. Fani kawy rozkochają się w jego intensywnym smaku i zapachu. Poza tym jest bezglutenowy więc jest odpowiedni dla ludzi z celiakią.

Dobry start na resztę wieczoru

Najlepsze cocktail bary w Warszawie w weekendy przeżywają ogromne oblężenia. Wypad do cocktail baru z grupą znajomych czy w parze, to najczęściej początek udanego wieczoru. Warto by goście wyszli w pełni zadowoleni z obsługi i jakości zamówienia. Klienci potrafią mieć jednak wysokie wymagania, więc aby zaspokoić ich wszelkie oczekiwania, gama alkoholi musi być naprawdę szeroka. Coraz częściej klienci sięgają również po alkohol premium nie zważając na cenę, raczej kierując się jakością. Dla fanów kawy wieczorową porą świetnym rozwiązaniem będzie likier kawowy Jumping Goat. Można go pić saute lub przygotować wyśmienite Espresso Martini czy Black Russian. Taka dawka kofeiny fajnie pobudzi nas przed resztą wieczoru. Ten likier kawowy bez wahania zalicza się jako alkohol premium. 

Espresso Martini w najlepszym wydaniu 

Połączenie kawy i alkoholu nie dla wszystkich wydaje się oczywiste. Jednak taki klasyk jak Espresso Martini ma swoich fanów na całym świecie, w Polsce najlepsze cocktail bary w Warszawie znają nie jeden, a kilka kombinacji tego klasyku. Do jego skomponowania zwykle używa się świeżo zaparzonego espresso, wódki i likieru kawowego. Można jednak zastąpić dwa ostatnie składniki jednym. Jumping Goat to likier kawowy który zdecydowanie odznacza się wśród innych. Wyróżnić go możemy po zawartości kofeiny, intensywności smaku oraz wysokim woltażu, a przygotowanie na nim koktajlu jest banalnie proste. Wystarczy świeżo parzone espresso i 60ml Jumping Goat. Dodatkowo można skomponować go w dwóch wariantach. Stosując likier na bazie wódki wydobędziesz najlepsze aromaty kawy, jeśli jednak lubisz delikatnie dymne i czekoladowe nuty to zdecydowanie ten na bazie whisky jest dla Ciebie. 

Świetnie smakuje i daje kopa

Jumping Goat to likier kawowy który charakteryzuje się wyrazistym smakiem świeżo mielonych ziaren kawy i dużą dawką kofeiny. W 100ml to aż 55-60mg. Nic dziwnego, skoro do produkcji jednej butelki użyto aż 50g najlepszej jakości ziaren. Dla porównania, w popularnych napojach energetycznych jest jej aż o połowę mniej, jest więc doskonałą alternatywą dla nich. Poza ilością kofeiny ma również wysoką zawartość alkoholu i dwa warianty smakowe: likier na bazie wódki lub whisky. Najlepsze cocktail bary w Warszawie nie powstydziłyby się zaserwować swoim gościom tak wspaniałego likieru. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować, możemy Ci podpowiedzieć gdzie go znaleźć – level 27, czyli przestrzeń eventowa połączona z cocktail barem zlokalizowana na 27. piętrze w samym sercu Warszawy. Nasze wyobrażenie idealnego wieczoru to piękny widok, wspaniała atmosfera i doskonałe Espresso Martini. Tak właśnie brzmi gwarancja długiego i udanego wieczoru. Warto jednak przekonać się na własnej skórze!