Header image

Polacy coraz częściej wybierają alkohol premium

alkohol premium

Dla Polaków procenty to nieodłączny element celebracji ważnych momentów w ich życiu. Alkohol premium na prezent to idealne rozwiązanie, gdy brak pomysłu na to, co podarować drugiej osobie. Można jednak zauważyć, że podczas wyboru odpowiedniej butelki zmieniły się nasze preferencje. Coraz częściej stawiamy na jakość, a nie cenę. W związku z tym chętniej sięgamy po ekskluzywne alkohole. Ponadto dodatkowym udogodnieniem dzisiejszych czasów jest możliwość zakupu przez internet, obecnie większość hurtowni alkoholu prowadzi sprzedaż alkoholu online zarówno dla klientów biznesowych jak i detalicznych.

Shot vs cocktail

Statystycznie Polacy coraz częściej sięgają po koktajle, ilość barmanów, a mówiąc szerzej mixologów, w ostatnich latach wzrosła. Zdecydowanie królują ciekawe i nieoczywiste mieszanki, jednak takie klasyki jak Whisky Sour czy Mojito, nigdy nie wypadną z menu. Dla tych, którzy lubią jednak spróbować czegoś nowego, idealną propozycją będzie likier kawowy infuzowany wódką lub whisky. Zarówno shot jak i koktajl na bazie Jumping Goat np. Espresso Martini to idealny początek, który pobudzi nas na resztę wieczoru. Czy potrzebujemy do tego barmana? Niekoniecznie! Wybierając likier kawowy Jumping Goat, sami w domu, w szybki i łatwy sposób przygotujemy koktajl najwyższych lotów. Niejedna hurtownia alkoholu zapewnia nam dostawy pod same drzwi, a sprzedaż alkoholu online nigdy nie była tak prosta. 

Alkohol na prezent

Coraz częściej jednak Polacy rezygnują z popularnych, tanich alkoholi i wybierają alkohol premium, wybierają również te bardziej ekskluzywne alkohole, w których jakość i wygląd idzie w parze z wyższą ceną. Wygląd opakowania czy butelki, jak zauważono, ma w ostatnim czasie dużo większe znaczenie, szczególnie gdy kupujemy go na prezent. Alkohol premium musi  również pasować do obdarowywanego. Dlatego warto zastanowić się jaki alkohol wybrać, aby prezent był naprawdę wyjątkowy. My znamy połączenie tych dwóch zalet w jednym. 

Do delikatnej i zmysłowej duszy świetnie pasować będzie grejpfrutowy aperitif Pampelle, w połączeniu z tonikiem czy prosecco to doskonały kompan na długi wieczór. Aby prezent stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, w specjalnej edycji dostępny będzie w secie z kieliszkiem i innymi gadżetami. Dla fanów mocniejszych alkoholi, godnym polecenia będzie gin Portofino, który szczególnie zaskakuje bogatą gamą smaków. Dostępność tych produktów premium na rynku również wzrosła, hurtownia alkoholu Crimston oferuje sprzedaż alkoholu online z dostawą pod same drzwi.

alkohol premium Portofino Dry Gin
Marki premium w twoim barze  

Prowadzisz swój cocktail bar? A może tworzysz właśnie nową kartę menu? Znamy niejeden alkohol premium, który zaspokoi wszelkie oczekiwania Twoich klientów i wzbogaci Twoje menu. Pampelle to wspaniałe rozwiązanie by zastąpić klasyczne spritzery czymś nieoczywistym. Świeżość i delikatna nuta goryczy przypadnie do gustu niejednej osobie. Pewne jest to, że miłym zaskoczeniem dla fanów mocniejszych alkoholi będzie gin Portofino. Jego skład to same naturalne składniki, które uwalniają się już wraz z otwarciem butelki.

Jeśli przy barze pojawi się ktoś, kto potrzebuje energii na dalszą część wieczoru, bo ostatni tydzień dał mu spory wycisk, bez zastanowienia poleć mu Jumping Goat. Espresso Martini na świeżo mielonej kawie i solidnej porcji tego likieru, postawi go na nogi! Warto szukać czegoś, co wyróżnia się wśród innych alkoholi, zarówno smakiem jak i wyglądem, który przyciągnie wzrok już z daleka. Nasze propozycje spełniają oba te warunki.

Chcesz sprawić komuś wspaniały alkohol na prezent, a może zaopatrzyć swój bar w ekskluzywne alkohole, wyżej podaliśmy kilka niestandardowych rozwiązań, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania, a ich zakup nigdy nie był tak łatwy i przyjemny.