Header image

Red Bull & wódka – popularny klubowy drink

Drink Red bull z wódką

To niekwestionowany król imprezy – nie jesteśmy gołosłowni. W tytule mowa o jednym z najbardziej pożądanych połączeń imprezowych. Wiadomo nie od dziś, że drinki z wódką robią robotę. Wśród nich swoją popularnością cieszy się faworyt wielu imprezowych weteranów. Jest nim niewątpliwie zaskakujące w swej prostocie, ale wciąż szokująco skuteczne w działaniu – połączenie napoju energetycznego Red Bull oraz wódki. Najlepszy drink dla gości wymagających, którzy nie lubią zbyt długo czekać na pobudzenie zmysłów.

Pełen wachlarz możliwości

Choć trudno opuszczać stare, dobre klasyki, warto czasem poszerzać swoje horyzonty o innych twórców historii. Idealnym miejscem do tego, by zgłębić wiedzę na ten temat jest hurtownia alkoholi Crimston. W jej ofercie pojawiło się coś co pobudzi was jeszcze bardziej i doda energii na resztę wieczoru. Jest to likier kawowy Jumping Goat w dwóch wariantach na bazie wódki lub whisky. Espresso Martini w tym wydaniu to najlepsza z możliwych opcji by wieczór był jeszcze dłuższy. Musicie wiedzieć że zawartość kofeiny w Jumping Goat jest 2x większa od tej w Red Bull. Osoby, które posiadają firmy bądź lokale, z pewnością zainteresują nowości ze świata gastronomii. Istnieje bowiem możliwość nawiązania współpracy w zakresie dystrybucji, sprzedaży hurtowej i detalicznej na terenie Polski, w sklepach oraz lokalach gastronomicznych. Hurtownia alkoholi Crimston jest miejscem obfitującym w alkohole premium oraz napoje bezalkoholowe, trafiające w gusta zwłaszcza tych najbardziej wymagających i szanujących się klientów. Dowodem tego są marki alkoholowe, które obecne są w ofercie i doskonale nadają do przygotowania takich klasyków jak drinki z wódką. Dla fanów niszy i tradycji w ofercie pojawia się Absolut Elyx. Jego unikalny charakter ma swoją genezę w ręcznej pracy i nadzorze nad każdym etapem produkcji.

Nic nie jest tu dziełem przypadku

Żeby wymagania mogły spotkać się z jakością, potrzeba ścisłej współpracy z ekspertami. Nie bez powodu w ofercie Crimston są najlepsze alkohole premium, wszystko po to, abyście mogli rozwijać swoją markę lub po prostu po godzinach zaserwować swym gościom najlepszy drink. Gwarantem udanej imprezy będzie niewątpliwie Espritz – drink na bazie Esprit de Figues. Nie ma większej fachowej wiedzy zamkniętej w butelce niż skład tego likieru figowego. Co może łączyć likier z wyżej wspomnianą wódką? Pasja oraz determinacja w ich tworzeniu. Zarówno Absolut Elyx, jak i Esprit de Figues, to alkohole powstałe dla ludzi, którzy nie są fanami standardowych rozwiązań. A co może połączyć króla imprezy z Pampelle Spritz?

Pampelle Aperitif drink
Eksplozja smaku

Głównym hasłem marki Pampelle jest „Summertime, Anytime”. Kto by nie chciał czuć wakacji cały rok? To może się wydarzyć, kiedy ktoś zdecyduje się sięgnąć po Pampelle, które swym słodko-gorzkim kontrastem pozuje na idealny aperitif. Jedną z jego niewątpliwych zalet jest niska zawartość cukru. Najlepiej smakuje schłodzone i orzeźwia w najbardziej upalny dzień. Nie bylibyśmy sobą, jeśli byśmy w swej ofercie posiadali coś banalnego, więc warto wspomnieć, że proces tworzenia Pampelle to francuska opowieść o pasji. Udanie się w twórczą podróż, by na końcu sprostać oczekiwaniom największych pasjonatów wrażeń smakowych. Alkohol tworzony z czerwonych grejpfrutów, to prawdziwie francuska elegancja z dbałością o szczegóły. Wyborowa Exquisite, która również znajduje się ofercie Crimston, również powstaje z miłości do procesu tworzenia, z wykorzystaniem najlepszej jakości żyta. Nie ma się czego wstydzić, bo to prawdziwy powrót do tradycji. Jeśli więc ciężko będzie się zdecydować – czy sięgnąć po Red Bull z polską wódką, czy po Pampelle Spritz, trzeba będzie się zastanowić, w który zakątek świata chcemy się na moment przenieść. Czy do Francji, aby przyjrzeć się bliżej dojrzewającym grejpfrutom i poczuć smak cytrusów, czy do Polski, gdzie powstała Wyborowa Exquisite.

Wszystkie wyżej wymienione alkohole łączy klasa ich tworzenia. Hurtownia alkoholi Crimston zebrała je w jednym miejscu, by nikt, kto ceni sobie wysoką jakość wykonania, nie musiał dłużej błądzić w poszukiwaniu najlepszego smaku.