Header image

Oryginalne wina Lamborghini w sklepie internetowym Crimston

Kieliszek z czerwonym winem Lamborghini obok kieliszka z białym winem Lamborghini, w tle sery

Wszystkie wina Lamborghini na stronie internetowej Crimston i w sklepie internetowym z alkoholami Crimston są produkowane przez oryginalną słynną markę Lamborghini. Są to więc oryginalne wina Lamborghini.

Historia wina Lamborghini

Położona pośród spokojnego jeziora Trasimeno i urokliwej średniowiecznej wioski Panicale, leży posiadłość Lamborghini. Ten ukryty klejnot znajduje się na granicy Umbrii i Toskanii, z malowniczymi miasteczkami Cortona i zaledwie rzut beretem od doliny Chiana.

W latach 60. wizjoner Ferruccio Lamborghini natknął się na ten urzekający region podczas swoich podróży i natychmiast uległ jego urokowi. Po przejściu na emeryturę ze swojej wspaniałej kariery w renomowanym przemyśle samochodowym zapragnął ponownie połączyć się ze swoimi rolniczymi korzeniami.

Wyłączny importer i dystrybutor – Crimston Spirits

Dziś Crimston Spirits z dumą jest wyłącznym importerem i dystrybutorem win Lamborghini na urzekającym terytorium Polski. Te oryginalne, luksusowe wina wydobywają esencję dziedzictwa Lamborghini, oferując smak rozkoszy i wyrafinowania.

Wytwarzane wyłącznie z najlepszych winogron uprawianych w prestiżowej włoskiej winnicy Lamborghini, wykwintne wino Lamborghini uosabia luksus i wyrafinowanie. Zgodnie z filozofią ograniczonej produkcji, pojemność winnicy determinuje dostępność tego wyjątkowego wina. Dzięki niezachwianemu zaangażowaniu w autentyczność Lamborghini zapewnia, że każda butelka jest skrupulatnie wytwarzana ręcznie wyłącznie z obfitych zbiorów ich słynnej posiadłości, zapewniając naprawdę jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Od września 2023 r. wina Lamborghini są dostępne w sklepie internetowym Crimston Spirits i sprzedawane na terytorium Polski.