Header image

Check these gift ideas from Crimston! Christmas Market 2023

3 butelki aperitifu Pampelle ustawione w rzędzie na targach świątecznych 2023

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy pomysł na prezent pod choinkę dla bliskich? Co powiesz na elegancki alkohol na prezent? Właśnie dlatego warto odwiedzić nasze stoisko z alkoholami podczas targów świątecznych 2023 w kultowym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zaznacz w kalendarzu daty 2 i 3 grudnia – to dni, które warto przeznaczyć na odkrywanie wyjątkowych smaków.

Podczas festiwalu świątecznego w Pałacu Kultury i Nauki będziesz miał okazję odkryć nie tylko tradycyjne świąteczne atrakcje, ale przede wszystkim wyjątkową ofertę alkoholi premium. A my, ekipa Crimston, przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwe perełki.

Znajdź idealny trunek na każdą okazję

Wyobraź sobie elegancką butelkę włoskiego ginu Portofino, albo francuski aperitif Pampelle, który w postaci odpowiedniego koktajlu idealnie wprowadzi Cię w świąteczny nastrój. A może poszukujesz czegoś wyjątkowego i ekstrawaganckiego? Louers – prestiżowa wódka w kolczastej i podświetlanej butelce z pewnością zrobi wrażenie jako pomysł na prezent.

Dla miłośników mocniejszych doznań polecamy tequile i mezcale Casa don Ramon, które przeniosą Cię wprost do słonecznego Meksyku. Jeśli zaś jesteś fanem nowozelandzkiego smaku, nasz likier kawowy Jumping Goat dostępny w dwóch wersjach – na bazie wódki lub whisky – będzie dla Ciebie idealny.

Każdy z naszych alkoholi to nie tylko znakomity smak, ale i historia. Na przykład wina Ferrucciego Lamborghini – tak, dokładnie od tego Lamborghini, które znasz z luksusowych samochodów. To doskonałe połączenie tradycji winiarskiej i pasji do perfekcji.

Filiżanki Jumping Goat na brandowanej desce na targach świątecznych 2023
Świąteczne alkohole premium od Crimston

Zwróć uwagę na nasze specjalne pudełka prezentowe, które czekają na stoisku z alkoholami. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich czymś więcej niż tylko kolejnym klasycznym prezentem. Może to być ten jeden, wyjątkowy alkohol na prezent, który zostanie zapamiętany na lata.

Targi świąteczne 2023 to prawdziwe wydarzenie dla każdego, kto szuka inspiracji i najlepszych prezentów na święta. A nasza propozycja to coś więcej niż zwykły alkohol. To autentyczność, pasja i doskonałość w każdej kropli.

Nie zapominajmy także o tym, że targi świąteczne 2023 w Pałacu Kultury i Nauki to nie tylko okazja do odkrycia alkoholi premium. To także święto kultury, spotkanie z ludźmi, wymiana doświadczeń i po prostu doskonały sposób na wprowadzenie się w świąteczny nastrój.

Znajdź idealny prezent

Dla wielu z nas święta to czas spędzony z rodziną, pełen tradycji i wspólnego celebrowania tych wyjątkowych chwil. A co może być lepszym dodatkiem do świątecznego stołu niż wyjątkowy alkohol, który podkreśli charakter tych chwil? Dlatego też targi świąteczne 2023 stanowią idealną okazję do znalezienia czegoś naprawdę wyjątkowego.

Wyobraź sobie świąteczny wieczór, kiedy po pysznej kolacji rozkładasz przed bliskimi pudełko prezentowe z wybranym alkoholem. To nie tylko znakomity pomysł na prezent, ale także sposób na wspólne celebrowanie tych chwil. To także dowód na to, że poszukiwałeś czegoś naprawdę specjalnego.

Jeśli chodzi o alkohole premium, Crimston zawsze stawia na jakość. Nasze produkty są wynikiem wieloletniej pasji, poszukiwań i chęci dostarczenia najwyższej jakości produktów, które mogą stać się najlepszym prezentem na święta. Od francuskiego aperitifu, przez włoski gin, nowozelandzkie likiery, aż po meksykańskie tequile – każdy z naszych produktów ma swoją historię i charakter.

Jeśli nie uda Ci się odwiedzić stoiska Crimston podczas festiwalu świątecznego w Pałacu Kultury i Nauki, zawsze możesz napisać do nas maila, a my dostarczymy wybrane produkty prosto pod Twoje drzwi! Kontakt w sprawie zamówień: kalina.s@crimston.pl